top of page
Hidrotērpu un regulatoru pārbaude un remonts

Hidrotērpu un regulatoru
pārbaude un remonts

Par uzņēmumu DTSDIVE

Ja jūs esat komerciālais, glābšanas dienesta, militārais ūdenslīdējs vai vienkārši hobija daiveris, tad kompānija DTSDIVE ir domāta tieši jums. Strādājot 20 gadus šajā jomā, mēs esam izpētījuši visas nianses un zinām, kas ir nepieciešams darbam zem ūdens, lai ūdenslīdējs būtu pilnīgā drošībā un justos komfortabli un ekipējums darbotos perfekti.


Firmas dibinātājs ir Jurijs Šendeļevs – profesionāls ūdenslīdējs ar milzīgu glābšanas darbu, komerciālo zemūdens darbu veikšanas lielā dziļumā pieredzi, TRIMIX, EFR, DAD instruktors, kā arī SLĒGTA CIKLA ELPOŠANAS APARĀTU instruktors. Tāpat viņš veic dažādas sarežģītības zemūdens aprīkojuma remontus un apkopes.

Visas mūsu darbības sfēras ir sertificētas, un mūsu darbība tajās ir augstu novērtēta, jo atbilst pasaules standartiem. Tieši tāpēc mums uzticas tādi vadošie pasaules zemūdens tehnikas ražotāji kā Aqualung, Scubapro, Bauer Kompressoren, Ursuk, Kirby Morgan, Interspiro, Ocean Reef, Mximator un citi.


Jūs droši varat vērsties pie mums saistībā ar zemūdens reģistrējošo sistēmu, sakaru sistēmu izstrādi un komplektēšanu.

Mūsu firma jums sniegs profesionālu un savlaicīgu zemūdens aprīkojuma apkopi. Tas pagarinās jūsu ekipējuma izmantošanas laiku un būs kā garantija drošībai un komfortam, veicot zemūdens darbus.

Zemūdens aprīkojuma un profesionālo ūdenslīdēju aprīkojums

Remontu un apkopi veic tikai sertificēti meistari.

 

Zemūdens aprīkojuma un profesionālo ūdenslīdēju aprīkojuma remonts.

  • Hidrotērpu remonts

  • Regulatoru ikgadējā pārbaude un remonts

  • Balonu vizuālā pārbaude un hidrauliskā pārbaude, balonu tīrīšana

  • Kompresoru apkope un remonts

bottom of page